ms ▾

Tanpa sensor. Patuh. Berfokus kepada pembangun.

API LLM Tanpa Sensor

API Model AI Tanpa Tapis

Sediakan LLM benar-benar tanpa sensor melalui API serasi OpenAI kami. Dapatkan tetingkap konteks 100k dan mula menjana teks tanpa sekatan dalam masa kurang daripada satu minit tanpa halangan.

  • Kredit kripto pra-bayar, tiada langganan
  • tetingkap konteks 100k setiap permintaan
  • Penstriman, alat, dan mod JSON

Mula sekarangLihat dokumentasi

Uji dengan permintaan tunggal

curl https://api.unfilteredaimodel.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "What is the capital of France?"}]
  }'
  • per 1M token input$0.15
  • Token output / 1 juta$0.50
  • konteks token100,000
  • kredit percubaan$0.50
  • permintaan setiap minit300

Apa yang termasuk

Serasi OpenAI

Masukkan ke dalam susunan sedia ada anda dengan menukar hanya dua nilai konfigurasi.

Output Tanpa Sensor Sebenar

Dapatkan teks langsung, tidak ditapis untuk topik dewasa, kreatif, atau kontroversi tanpa penolakan.

Tetingkap Konteks 100k

Proses dokumen besar atau sejarah perbualan panjang dengan satu jendela bersatu.

Aliran Berfokus Pemaju

Terima token secara masa nyata melalui SSE dengan data penggunaan yang tepat dalam setiap chunk.

Pembayaran Hanya Crypto

Isi semula serta-merta dengan USDT atau USDC dan tidak perlu risau tentang kredit yang luput.

Ekonomi Token Mudah

Bayar hanya untuk apa yang anda guna dengan harga input dan output yang jelas.

Panduan pemasangan

  1. Buat Akaun Anda

    Daftar dengan Google atau e-mel untuk mendapatkan kunci API unik anda serta-merta.

  2. Tambah Kredit Kripto

    Isi semula dengan USDT atau USDC untuk mula membuat permintaan dengan serta-merta.

  3. Hantar Permintaan Pertama Anda

    Arahkan klien anda ke URL asas kami dan terima output teks tanpa sensor.

Kes penggunaan biasa

Permainan Watak NSFW

Hasilkan interaksi watak tanpa sekatan tanpa menghadapi dinding penapis kandungan semasa sesi kreatif.

Penjanaan Kod Mentah

Dapatkan bantuan pengekodan tanpa had untuk skrip kompleks tanpa penolakan moralisasi yang tidak perlu.

Penciptaan Kandungan Dewasa

Hasilkan tema dan cerita matang dengan model yang ditala untuk output tanpa had.

Penyelidikan & Analisis

Analisis topik kontroversial dengan model yang tidak melembutkan jawapannya.

Dari pendaftaran ke token pertama dalam 60 saat

Jana kunci API anda dalam beberapa saat dengan mengklik “Dapatkan kunci API” dan memilih log masuk Google atau e-mel. Tiada nombor telefon diperlukan. Salin kunci yang dipaparkan, kemudian arahkan klien serasi OpenAI anda ke URL asas kami. Token pertama anda tiba serta-merta dengan kredit percubaan $0.50.

Dibina untuk roleplay, pengkodan, dan penjanaan mentah (dan siapa yang patut elak)

Output LLM Tanpa Sensor mengendalikan roleplay eksplisit, nyahpepijat, dan logik chatbot tanpa penolakan piawai. Gunakan model tanpa sensor ini untuk penulisan kreatif atau penyelidikan keselamatan di mana pengawal halangan menghalang penjanaan mentah. Ia bukan untuk anda jika anda memerlukan penjanaan imej, pengekodan, atau laluan pelbagai model. API ini hanya melayani penyelesaian teks, jadi langkau jika anda memerlukan keupayaan audio atau video bersama tugas bahasa anda.

Kes penggunaan untuk model AI tanpa tapisan

API kami menyediakan pencipta kandungan yang memerlukan output mentah tanpa pengawal selia yang mengehadkan. Ia mengendalikan topik pelbagai, membolehkan anda menjana naratif bertema dewasa atau meneroka idea kontroversi dengan bebas. Model menyokong panggilan fungsi kompleks dan penyusuan, menjadikannya ideal untuk bot watak dinamik. Pembangun boleh mengintegrasikannya dengan mudah menggunakan SDK OpenAI standard.

Permainan Watak NSFW

Hasilkan interaksi watak tanpa sekatan tanpa penolakan tiba-tiba.

Penjanaan Data Mentah

Dapatkan teks tanpa had untuk latihan atau analisis.

Ujian Dev

Gunakan jendela konteks 100k untuk tugas konteks mendalam.

Matematik token sebenar: tepat apa yang anda bayar

Anda hanya membayar untuk token yang sebenarnya digunakan. Input berharga $0.15 bagi setiap juta token; output berharga $0.50 bagi setiap juta. Ralat kekal percuma. Permintaan 500 token ditambah 2,000 token penjanaan berjumlah $0.00125. Kredit pra-dibayar tidak luput, jadi dana yang tidak digunakan kekal aktif tanpa had masa. Tambah baki kripto memberikan sehingga bonus 15%. Struktur kadar yang boleh ramalkan ini menghapuskan yuran tersembunyi sambil memastikan anda hanya membelanjakan wang pada penggunaan sebenar.

Pembangun bertanya: had konteks, penstriman, dan penolakan

LLM tanpa sensor mengendalikan tetingkap konteks 100,000 token dengan penstriman melalui SSE, memastikan data penggunaan token sampai dalam segmen akhir. Penolakan jarang berlaku tetapi terpakai secara ketat untuk kandungan seksual melibatkan kanak-kanak. Anda mendapatkan output masa nyata tanpa geseran tapisan keselamatan piawai. Pendekatan ini mengekalkan latensi rendah untuk tugas peranan watak dan penjanaan mentah.

Cara kami berbeza dengan gerbang LLM biasa

Kami menolak model penghala pelbagai model. Anda mendapat satu LLM tanpa penyaringan, bukan proksi. Harga adalah mudah: $0.15 per 1M token input dan $0.50 per 1M token output. Tiada langganan, tiada yuran bulanan, dan tiada lapisan tersembunyi. Kami hanya menerima kripto—USDT atau USDC—and anda tidak pernah membayar untuk permintaan yang ditolak. Ketelarian ini memastikan anda mengetahui tepat berapa banyak yang dibelanjakan untuk setiap token.

Soalan lazim

Apakah model AI unfilter?

Ia ialah satu model bahasa besar berat terbuka yang dihoskan pada hujung sambungan API kami. ID model ialah "uncensored". Ia menjana teks tanpa menolak topik dewasa yang sah atau kontroversi. Anda mengaksesnya melalui hujung sambungan serasi OpenAI piawai menggunakan kunci API anda.

Adakah ini LLM tanpa sensor?

Ya, ia adalah LLM uncensored yang direka untuk penjanaan tanpa sekatan. Ia tidak menolak topik dewasa, fiksyen, atau penyelidikan keselamatan yang sah. Kami hanya mengenakan satu had tegas: kandungan seksual yang melibatkan kanak-kanak sentiasa ditolak. Semua kandungan lain kekal tersedia.

Adakah ia menyokong respons penstriman?

Ya, ia menyokong penstriman melalui Acara Dihantar Pelayan (SSE). Ini membolehkan anda menerima token semasa ia dijana. Anda boleh menguraikan potongan terakhir untuk mendapatkan data penggunaan token akhir. Ciri ini berfungsi dengan SDK OpenAI piawai.

Berapakah kos API model uncensored?

Ianya berharga $0.15 bagi setiap 1M token input dan $0.50 bagi setiap 1M token output. Anda membayar untuk penggunaan sebenan, bukan langganan. Ralat dan penolakan adalah percuma. Kredit tidak pernah luput, dan anda boleh mengisi semula dengan kripto bermula $20.

Apakah saiz tetingkap konteks?

Tingkap konteks adalah 100,000 token untuk gabungan prompt dan penyelesaian. Output maksimum setiap permintaan ialah 16,000 token. Jika anda tidak menetapkan max_tokens, hadnya menjadi lalai kepada 2,048 token. Ini membolehkan perbualan jangka panjang atau dokumen besar.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Kunci API anda hanya satu langkah lagi

Daftar, dapatkan kunci anda, kemas kini URL asas. Proses lengkap mengambil masa beberapa saat.

Mula sekarang