API LLM Tanpa Sensor
API Model AI Tanpa Tapis
Sediakan LLM benar-benar tanpa sensor melalui API serasi OpenAI kami. Dapatkan tetingkap konteks 100k dan mula menjana teks tanpa sekatan dalam masa kurang daripada satu minit tanpa halangan.
- Kredit kripto pra-bayar, tiada langganan
- tetingkap konteks 100k setiap permintaan
- Penstriman, alat, dan mod JSON
Uji dengan permintaan tunggal
curl https://api.unfilteredaimodel.com/v1/chat/completions \
-H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
-H "Content-Type: application/json" \
-d '{
"model": "uncensored",
"messages": [{"role": "user", "content": "What is the capital of France?"}]
}'from openai import OpenAI
client = OpenAI(base_url="https://api.unfilteredaimodel.com/v1", api_key="YOUR_KEY")
resp = client.chat.completions.create(
model="uncensored",
messages=[{"role": "user", "content": "Summarise this thread without softening it."}],
)
print(resp.choices[0].message.content)import OpenAI from "openai";
const client = new OpenAI({ baseURL: "https://api.unfilteredaimodel.com/v1", apiKey: process.env.API_KEY });
const resp = await client.chat.completions.create({
model: "uncensored",
messages: [{ role: "user", content: "Draft a villain monologue for my game." }],
});
console.log(resp.choices[0].message.content);- per 1M token input$0.15
- Token output / 1 juta$0.50
- konteks token100,000
- kredit percubaan$0.50
- permintaan setiap minit300
Apa yang termasuk
Serasi OpenAI
Masukkan ke dalam susunan sedia ada anda dengan menukar hanya dua nilai konfigurasi.
Output Tanpa Sensor Sebenar
Dapatkan teks langsung, tidak ditapis untuk topik dewasa, kreatif, atau kontroversi tanpa penolakan.
Tetingkap Konteks 100k
Proses dokumen besar atau sejarah perbualan panjang dengan satu jendela bersatu.
Aliran Berfokus Pemaju
Terima token secara masa nyata melalui SSE dengan data penggunaan yang tepat dalam setiap chunk.
Pembayaran Hanya Crypto
Isi semula serta-merta dengan USDT atau USDC dan tidak perlu risau tentang kredit yang luput.
Ekonomi Token Mudah
Bayar hanya untuk apa yang anda guna dengan harga input dan output yang jelas.
Panduan pemasangan
Buat Akaun Anda
Daftar dengan Google atau e-mel untuk mendapatkan kunci API unik anda serta-merta.
Tambah Kredit Kripto
Isi semula dengan USDT atau USDC untuk mula membuat permintaan dengan serta-merta.
Hantar Permintaan Pertama Anda
Arahkan klien anda ke URL asas kami dan terima output teks tanpa sensor.
Kes penggunaan biasa
Permainan Watak NSFW
Hasilkan interaksi watak tanpa sekatan tanpa menghadapi dinding penapis kandungan semasa sesi kreatif.
Penjanaan Kod Mentah
Dapatkan bantuan pengekodan tanpa had untuk skrip kompleks tanpa penolakan moralisasi yang tidak perlu.
Penciptaan Kandungan Dewasa
Hasilkan tema dan cerita matang dengan model yang ditala untuk output tanpa had.
Penyelidikan & Analisis
Analisis topik kontroversial dengan model yang tidak melembutkan jawapannya.
Dari pendaftaran ke token pertama dalam 60 saat
Jana kunci API anda dalam beberapa saat dengan mengklik “Dapatkan kunci API” dan memilih log masuk Google atau e-mel. Tiada nombor telefon diperlukan. Salin kunci yang dipaparkan, kemudian arahkan klien serasi OpenAI anda ke URL asas kami. Token pertama anda tiba serta-merta dengan kredit percubaan $0.50.
Dibina untuk roleplay, pengkodan, dan penjanaan mentah (dan siapa yang patut elak)
Output LLM Tanpa Sensor mengendalikan roleplay eksplisit, nyahpepijat, dan logik chatbot tanpa penolakan piawai. Gunakan model tanpa sensor ini untuk penulisan kreatif atau penyelidikan keselamatan di mana pengawal halangan menghalang penjanaan mentah. Ia bukan untuk anda jika anda memerlukan penjanaan imej, pengekodan, atau laluan pelbagai model. API ini hanya melayani penyelesaian teks, jadi langkau jika anda memerlukan keupayaan audio atau video bersama tugas bahasa anda.
Kes penggunaan untuk model AI tanpa tapisan
API kami menyediakan pencipta kandungan yang memerlukan output mentah tanpa pengawal selia yang mengehadkan. Ia mengendalikan topik pelbagai, membolehkan anda menjana naratif bertema dewasa atau meneroka idea kontroversi dengan bebas. Model menyokong panggilan fungsi kompleks dan penyusuan, menjadikannya ideal untuk bot watak dinamik. Pembangun boleh mengintegrasikannya dengan mudah menggunakan SDK OpenAI standard.
Permainan Watak NSFW
Hasilkan interaksi watak tanpa sekatan tanpa penolakan tiba-tiba.
Penjanaan Data Mentah
Dapatkan teks tanpa had untuk latihan atau analisis.
Ujian Dev
Gunakan jendela konteks 100k untuk tugas konteks mendalam.
Matematik token sebenar: tepat apa yang anda bayar
Anda hanya membayar untuk token yang sebenarnya digunakan. Input berharga $0.15 bagi setiap juta token; output berharga $0.50 bagi setiap juta. Ralat kekal percuma. Permintaan 500 token ditambah 2,000 token penjanaan berjumlah $0.00125. Kredit pra-dibayar tidak luput, jadi dana yang tidak digunakan kekal aktif tanpa had masa. Tambah baki kripto memberikan sehingga bonus 15%. Struktur kadar yang boleh ramalkan ini menghapuskan yuran tersembunyi sambil memastikan anda hanya membelanjakan wang pada penggunaan sebenar.
Pembangun bertanya: had konteks, penstriman, dan penolakan
LLM tanpa sensor mengendalikan tetingkap konteks 100,000 token dengan penstriman melalui SSE, memastikan data penggunaan token sampai dalam segmen akhir. Penolakan jarang berlaku tetapi terpakai secara ketat untuk kandungan seksual melibatkan kanak-kanak. Anda mendapatkan output masa nyata tanpa geseran tapisan keselamatan piawai. Pendekatan ini mengekalkan latensi rendah untuk tugas peranan watak dan penjanaan mentah.
Cara kami berbeza dengan gerbang LLM biasa
Kami menolak model penghala pelbagai model. Anda mendapat satu LLM tanpa penyaringan, bukan proksi. Harga adalah mudah: $0.15 per 1M token input dan $0.50 per 1M token output. Tiada langganan, tiada yuran bulanan, dan tiada lapisan tersembunyi. Kami hanya menerima kripto—USDT atau USDC—and anda tidak pernah membayar untuk permintaan yang ditolak. Ketelarian ini memastikan anda mengetahui tepat berapa banyak yang dibelanjakan untuk setiap token.
Soalan lazim
Apakah model AI unfilter?
Ia ialah satu model bahasa besar berat terbuka yang dihoskan pada hujung sambungan API kami. ID model ialah "uncensored". Ia menjana teks tanpa menolak topik dewasa yang sah atau kontroversi. Anda mengaksesnya melalui hujung sambungan serasi OpenAI piawai menggunakan kunci API anda.
Adakah ini LLM tanpa sensor?
Ya, ia adalah LLM uncensored yang direka untuk penjanaan tanpa sekatan. Ia tidak menolak topik dewasa, fiksyen, atau penyelidikan keselamatan yang sah. Kami hanya mengenakan satu had tegas: kandungan seksual yang melibatkan kanak-kanak sentiasa ditolak. Semua kandungan lain kekal tersedia.
Adakah ia menyokong respons penstriman?
Ya, ia menyokong penstriman melalui Acara Dihantar Pelayan (SSE). Ini membolehkan anda menerima token semasa ia dijana. Anda boleh menguraikan potongan terakhir untuk mendapatkan data penggunaan token akhir. Ciri ini berfungsi dengan SDK OpenAI piawai.
Berapakah kos API model uncensored?
Ianya berharga $0.15 bagi setiap 1M token input dan $0.50 bagi setiap 1M token output. Anda membayar untuk penggunaan sebenan, bukan langganan. Ralat dan penolakan adalah percuma. Kredit tidak pernah luput, dan anda boleh mengisi semula dengan kripto bermula $20.
Apakah saiz tetingkap konteks?
Tingkap konteks adalah 100,000 token untuk gabungan prompt dan penyelesaian. Output maksimum setiap permintaan ialah 16,000 token. Jika anda tidak menetapkan max_tokens, hadnya menjadi lalai kepada 2,048 token. Ini membolehkan perbualan jangka panjang atau dokumen besar.
Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?
Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.
Kunci API anda hanya satu langkah lagi
Daftar, dapatkan kunci anda, kemas kini URL asas. Proses lengkap mengambil masa beberapa saat.